• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

niks

Роденден
18 декември 1991 (Возраст: 29)
Прекар
\
Професија
\
Омилен цитат
The greater the contrast, the greater the potential. Great energy only comes from a correspondingly great tension between opposites.
Музика
ROK
Видео
\
Програмски јазици
c,c++
Најчесто користени апликации
\
Омилен спорт
plivanje
На врв Дно