1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
nikolche
Последна активност:
2 Мај 2012
Зачленет:
4 oктомври 2010
Мислења:
27
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Сподели

nikolche

Intern

nikolche последен пат беше виден (како):
2 Мај 2012