1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
nikolceeeeee
Последна активност:
18 Февруари 2020
Зачленет:
11 Мај 2016
Мислења:
31
Допаѓања:
25
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
6 oктомври 1990 (Возраст: 29)

Сподели

nikolceeeeee

Intern, Машко, 29

nikolceeeeee последен пат беше виден (како):
18 Февруари 2020