1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
NikolaVendetta
Последна активност:
3 Јули 2019
Зачленет:
12 Декември 2010
Мислења:
41
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Роденден:
22 Мај 1992 (Возраст: 28)

Сподели

NikolaVendetta

Intern, 28

NikolaVendetta последен пат беше виден (како):
3 Јули 2019