Неодамнешна содржина од NikolaOhrid1

 1. N

  Прашање за Acer

  и мене ми изгледаше смешно кога ми кажвеше за тоа .. мислам нема логика да биде тоа нормално... :zbunet3:
 2. N

  Прашање за Acer

  буџетот ми е до толку... една година ги мачам моиве и конечно се решија... и нив толку им се можностите....... сепак боље ишта него ништа...:)
 3. N

  Прашање за Acer

  имам јас еден другар.. тој има ацер околу година дена и досега и тој се нема пожалено... иначе ме интересира нешто... кај неговиот лаптоп баш заприметив помеѓу екранот од лаптопот има како простор... тој бил од кај што го зел и му кажале дека така требало да биде оти ако се било залепено на...
 4. N

  Прашање за Acer

  имам читано и да други форуми за амц дека не се нешто нај нај, али само таму го има овој модел...
 5. N

  Прашање за Acer

  да да, нов... планирам од амц да го земам, 23.000 е.. баш и ценава е прифатлива... за тоа ми треба обична употреба... :)
 6. N

  Прашање за Acer

  дали некој може да ми каже дали ACER EMACHINES E440 е добар лаптоп... сакам да го купам па би сакал да видам мислење од некој што се разбира од лаптопи... :) moze nekoj da mi kaze dali acer emachines se dobri za obicna upotreba: facebook, msn muzika..... ???
На врв Дно