1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by nikolahn

 1. nikolahn
  Испрати

  Visual Basic Script

  Aj vaka togas. Edna po edna rabota da ja razjasnime. Koj koristel VBMacro u zivotu?
  Мислење од: nikolahn, 19 Април 2008 Во форумот: Visual Basic
 2. nikolahn
 3. nikolahn
 4. nikolahn
 5. nikolahn
 6. nikolahn
 7. nikolahn
 8. nikolahn
 9. nikolahn
 10. nikolahn
  Ima tuka taka embedded systems programeri?
  Тема од: nikolahn, 14 Март 2008, 26 одговори, Во форумот: Assembly