1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Nikola_sr
Зачленет:
3 Септември 2007
Мислења:
260
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
205

Следачи 1

Сподели