• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од nikola812

  1. N

    Избор на клима уред (линк со резултати од мерења има во првиот пост)

    Здраво можи некој да ми објасни која е разликата измегу Хансол 3.5-ка и Амбер 3.5-ка планирам да купам инвертер клима за простор од 37-38 м2. Два ѕида се надоворешни на југ-југозапад, под мене се загрева над мене има празен спрат кој не се загрева. Просторот е со класична сендвич изолација...
На врв Дно