• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од nikola498

 1. N

  Книга за C дали има некој да ми прати на мак

  http://tutoriali.org/
 2. N

  помош книга за учење с++

  momci eve vi imate se so vi saka dusa da simnuvate http://tutoriali.org/
На врв Дно