• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Nikola221

  1. N

    Мобилари во Македонија - искуства и мислења

    Здраво дечки. Ми треба ваша помош искуство и мислење. Сакам да купам ајфон хс од овие експонатите дали некој има искуство со експонат во каква состојба се ?
На врв Дно