1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Nikola000
Последна активност:
23 Јануари 2017
Зачленет:
6 Август 2016
Мислења:
3
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
15 Декември 1990 (Возраст: 29)

Сподели

Nikola000

Intern, Машко, 29

Nikola000 последен пат беше виден (како):
23 Јануари 2017