1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Nikola Zafirovski
Последна активност:
1 Јули 2020 во 11:48
Зачленет:
16 ноември 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
19 Јуни 1972 (Возраст: 48)

Сподели

Nikola Zafirovski

Intern, Машко, 48

Nikola Zafirovski последен пат беше виден (како):
1 Јули 2020 во 11:48