1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Nikola Sone ги следи

 1. bogoevski

  Unstoppable , Машко, од Longyearbyen
  Мислења:
  1,649
  Допаѓања:
  2,654
  Поени од трофеи:
  1,627
 2. efto

  Gaining Experience
  Мислења:
  294
  Допаѓања:
  253
  Поени од трофеи:
  331
 3. FiC DoGG

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  844
  Допаѓања:
  819
  Поени од трофеи:
  512
 4. FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,532
  Допаѓања:
  12,776
  Поени од трофеи:
  2,202
 5. gOJDO

  Мислења:
  9,568
  Допаѓања:
  13,798
  Поени од трофеи:
  2,317
 6. gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,493
  Допаѓања:
  10,504
  Поени од трофеи:
  2,342
 7. imperial

  V.I.P, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,410
  Допаѓања:
  2,029
  Поени од трофеи:
  1,627
 8. ivsss

  V.I.P, Машко, 41
  Мислења:
  323
  Допаѓања:
  622
  Поени од трофеи:
  205
 9. KireAMD

  On your way to fame, Машко, од Skopje
  Мислења:
  244
  Допаѓања:
  877
  Поени од трофеи:
  280
 10. mviktors

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  944
  Допаѓања:
  1,300
  Поени од трофеи:
  365
 11. OldSchoolPvP

  Practice makes perfect, Машко, 24, од Shutter Island
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  1,179
  Поени од трофеи:
  265
 12. omegaRED

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,300
  Допаѓања:
  2,701
  Поени од трофеи:
  1,707
 13. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,810
  Допаѓања:
  5,012
  Поени од трофеи:
  2,312
 14. psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,328
  Допаѓања:
  27,042
  Поени од трофеи:
  2,342
 15. skullmonkey

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,106
  Допаѓања:
  3,246
  Поени од трофеи:
  1,852
 16. TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,644
  Допаѓања:
  1,897
  Поени од трофеи:
  492
 17. Taurus

  Модератор, Машко, 38
  Мислења:
  2,336
  Допаѓања:
  991
  Поени од трофеи:
  837
 18. the_maker

  Unbeatable , Машко, од UNIVERSE
  Мислења:
  3,867
  Допаѓања:
  5,942
  Поени од трофеи:
  1,652
 19. tomi

  Guru, Машко, од Скопје
  Мислења:
  9,825
  Допаѓања:
  9,067
  Поени од трофеи:
  2,342
 20. Систрум

  Intern, 45
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  34
  Поени од трофеи:
  20