• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Никола Петровски

Роденден
5 септември 1996 (Возраст: 24)
Веб-страница
http://nikolapetrovski.com
Локација
Скопје
Processor & Cooler
i7-5500U CPU @2.40GHz
Storage
1TB SATA & 256GB SSD
PSU
/
RAM
8GB
VGA
NVIDIA 840M 4GB
Mouse
Bloody V5
Audio
/
Monitor
/
Keyboard
/
Motherboard
/
OS
Windows 10
Професија
PHP & MYSQL Developer
Омилен цитат
" I FAILED in some subjects in exam, but my friend PASSED in all.
Now he is an engineer in Microsoft and I am the owner of Microsoft "

- Bill Gates
Програмски јазици
PHP
MYSQL
Пол
Машки

Контакт

Скајп
life.time7
На врв Дно