1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Nikol4e
Последна активност:
19 Декември 2010
Зачленет:
12 Јануари 2008
Мислења:
72
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
0

Сподели

Nikol4e

Intern

Nikol4e последен пат беше виден (како):
19 Декември 2010