1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Nikito
Последна активност:
11 Јули 2013
Зачленет:
1 Септември 2009
Мислења:
130
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15

Ги следи 2

Пол:
Машко
Локација:
Kumanovo

Сподели

Nikito

Intern, Машко, од Kumanovo

Nikito последен пат беше виден (како):
11 Јули 2013