1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
NIKE
Последна активност:
26 Јуни 2011
Зачленет:
18 Јули 2010
Мислења:
202
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
0

Ги следи 3

Сподели