1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
nik0la_
Последна активност:
27 Февруари 2020 во 15:19
Зачленет:
5 Јануари 2012
Мислења:
700
Допаѓања:
1,244
Поени од трофеи:
265

Сподели

nik0la_

Practice makes perfect

nik0la_ последен пат беше виден (како):
27 Февруари 2020 во 15:19