• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од nihil

 1. N

  VIP Communicator / VIP SIP на нокиа

  \ so sip droid raboti dobro... malce shushti ama ok e. go testirav i na 3g so namalena brzina i e ok na lg e400 so cyanogenmod 9 :) fala ti mn pozz
 2. N

  VIP Communicator / VIP SIP на нокиа

  probal nekoj android dali raboti?
 3. N

  Верски календар 2012

  Барам нешто како ова. Најдов само на српски немаше македонски. Го имам во .cdr но не ми дозволи да го прикачам како таков. Извинете за лошиот слика.
 4. N

  Верски календар 2012

  Има некој верски календар за 2012 во пдф или сличен формат?
 5. N

  VIP Communicator / VIP SIP на нокиа

  ja ne uspev ni so x-lite... mozes da mi pratis screenshot?
На врв Дно