1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
nihil
Последна активност:
29 ноември 2012
Зачленет:
19 ноември 2010
Мислења:
5
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Ги следи 1

Сподели

nihil

Intern

nihil последен пат беше виден (како):
29 ноември 2012