1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
nigoo
Последна активност:
22 oктомври 2019
Зачленет:
21 Април 2012
Мислења:
3
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
11 Мај 1990 (Возраст: 29)

Сподели

nigoo

Intern, Машко, 29

nigoo последен пат беше виден (како):
22 oктомври 2019