• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од NightWolf

  1. N

    Курсеви за програмирање

    Случајно да не знае некој кај може да зеам некој курс за програмирање у C++ или бил кој порграмски јазик... и колку кошта отприлика
На врв Дно