• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од nicky3

 1. N

  One Plus One

  Фала многу на информацијата
 2. N

  One Plus One

  Стигна ова чудово, ама гледам треба сам да сетирам АПН, да не ги има некој податоците за ВИП АПН кои се, за да го наместам ? Фала ви однапред
 3. N

  One Plus One

  286 евра, за 16гб, +2 шопски, неколку ракии и некое парче сирење на скара.
 4. N

  One Plus One

  Е да бе, на АМЦ ке му плаќам 25,990, утре одма... Си го нарачав.
 5. N

  One Plus One

  Го чекам да пристигне за некој ден, па ке видиме, јас мислам дека за тие пари е одлична опција.
 6. N

  Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија

  Pa dobro de, neka e i toj. Gledam mnogu go falite. Drugiot moze ponatamu...
 7. N

  Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија

  Fala ti drugarce Ke go cekam obavezno, mora da zemam eden. I uste edno prasanje, kade bi mozel da go vidam ovoj MI 4 ? I toj mi izgleda deka ''go biva'', ama sakam da go probam, barem 5 minuti da go osetam vo raka.
 8. N

  Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија

  Zdravo na site Nov sum ovde bi sakal nesto da prasam, nanazad nekolku stranici procitav deka treba da pristigne Oneplus One, pa dali e pristignat i kade moze da se kupi ? Ako veke go ima. Vi blagodaram
На врв Дно