1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ngorgiev
Последна активност:
6 Јули 2019
Зачленет:
10 Февруари 2013
Мислења:
2
Допаѓања:
35
Поени од трофеи:
80
Пол:
Машко
Веб-страна:
Локација:
Skopje
Занимање:
Unity Developer

Сподели

ngorgiev

Intern, Машко, од Skopje

ngorgiev последен пат беше виден (како):
6 Јули 2019