1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат neW1

 1. Aleks

  Gaining Experience
  Мислења:
  5,753
  Допаѓања:
  289
  Поени од трофеи:
  1,217
 2. discodancer

  Intern
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  10
 3. Garfield'

  Intern, Машко, 22
  Мислења:
  162
  Допаѓања:
  39
  Поени од трофеи:
  30
 4. gdamjan

  On your way to fame
  Мислења:
  2,236
  Допаѓања:
  513
  Поени од трофеи:
  802
 5. paloski.marko

  Intern
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  60
 6. Sanjix

  Intern, Женско, од Gostivar
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 7. Wild Rose

  DramaQueen, 30
  Мислења:
  77
  Допаѓања:
  12
  Поени од трофеи:
  60
 8. Јован

  Intern
  Мислења:
  253
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  0
 9. Новица

  Intern
  Мислења:
  223
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  317