1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
NetworX
Последна активност:
24 Април 2020
Зачленет:
3 Мај 2009
Мислења:
959
Допаѓања:
46
Поени од трофеи:
275

Сподели

NetworX

Intern

NetworX последен пат беше виден (како):
24 Април 2020