• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Последна активност на Nethervor

  • Nethervor
    Појма немам како функционира тоа уопште. Сум чекал со денови и недели, еднаш и цел месец и на крај ми ја одби системот, па одново ја...
  • Nethervor
    Nethervor одговори на темата Држачи за монитор.
    https://www.anhoch.com/product/599867759/monitor-desktop-stand-omega-for-2-monitors Јас го користам ова чудо веќе 5-6 месеци. Често си...
На врв Дно