1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Nethervor
Последна активност:
30 Март 2020 во 12:27
Зачленет:
19 Јули 2013
Мислења:
82
Допаѓања:
106
Поени од трофеи:
130
Пол:
Машко
Роденден:
18 Февруари 1988 (Возраст: 32)

Сподели

Nethervor

Gaining Experience, Машко, 32

Nethervor последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 30 Март 2020 во 12:27