1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Nessaj
Последна активност:
28 ноември 2018
Зачленет:
8 ноември 2010
Мислења:
15
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65

Сподели

Nessaj

Intern

Nessaj последен пат беше виден (како):
28 ноември 2018