1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

Neso's Recent Activity

  1. Neso одговори на темата Intel vs AMD.

    INTEL Ice Lake Xeon-SP 10nm...treba da iskoci nekoe vreme do dekemvri mislam... Geekbench rezultat vs. EPIC

    2 Јуни 2020 во 20:38