1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
nescafe
Последна активност:
16 Декември 2019
Зачленет:
18 oктомври 2009
Мислења:
144
Допаѓања:
22
Поени од трофеи:
180
Пол:
Машко
Роденден:
Мај 7
Веб-страна:
Локација:
Скопје
Занимање:
невработен

Сподели

nescafe

Intern, Машко, од Скопје

nescafe последен пат беше виден (како):
16 Декември 2019