1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
NERD.
Зачленет:
19 Април 2010
Мислења:
1,377
Допаѓања:
344
Поени од трофеи:
612

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
Декември 16

Сподели