1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
neraaa
Последна активност:
25 Мај 2020 во 21:54
Зачленет:
17 Јануари 2014
Мислења:
12
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко

Сподели

neraaa

Intern, Машко

Cheese has holes. More cheese = more holes. More holes = less cheese. More cheese = less cheese. 21 Август 2017

neraaa последен пат беше виден (како):
25 Мај 2020 во 21:54