1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
neo123tel
Последна активност:
2 Мај 2020
Зачленет:
1 Септември 2011
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
50
Роденден:
4 Јануари 1989 (Возраст: 31)

Сподели

neo123tel

Intern, 31

neo123tel последен пат беше виден (како):
2 Мај 2020