1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
nenadgv
Последна активност:
15 Мај 2019
Зачленет:
11 Декември 2012
Мислења:
18
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
12 Април 1987 (Возраст: 32)

Сподели

nenadgv

Intern, Машко, 32

nenadgv последен пат беше виден (како):
15 Мај 2019