1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Nenad90
Последна активност:
22 Март 2015
Зачленет:
30 Март 2013
Мислења:
42
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
20

Ги следи 1

Пол:
Машко

Сподели

Nenad90

Intern, Машко

Nenad90 последен пат беше виден (како):
22 Март 2015