1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Nenad.S
Последна активност:
16 Јули 2019
Зачленет:
1 Март 2015
Мислења:
3
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
28 Април 1995 (Возраст: 24)

Сподели

Nenad.S

Intern, Машко, 24

Nenad.S последен пат беше виден (како):
16 Јули 2019