1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Nenad.K
Последна активност:
8 Февруари 2015
Зачленет:
17 Јуни 2012
Мислења:
25
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
25
Пол:
Машко

Сподели

Nenad.K

Intern, Машко

Nenad.K последен пат беше виден (како):
8 Февруари 2015