1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
nelkadzverka
Последна активност:
17 Декември 2018
Зачленет:
24 Јули 2018
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Роденден:
23 Јануари 1998 (Возраст: 21)

Сподели

nelkadzverka

Intern, 21

nelkadzverka последен пат беше виден (како):
17 Декември 2018