1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои *Neli ги следи

 1. Goran27

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  301
  Допаѓања:
  319
  Поени од трофеи:
  215
 2. goran_oh

  Practice makes perfect, Машко, од Ohrid
  Мислења:
  1,343
  Допаѓања:
  1,126
  Поени од трофеи:
  492