1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од Nearen

 1. 50
  Доделено: 5 Август 2016

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!

 2. 10
  Доделено: 6 ноември 2015

  Мобилна верзија

  Читај го форумот со темата за мобилни уреди.

 3. 10
  Доделено: 5 Јануари 2013

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.