1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Nearen
Последна активност:
7 Април 2020 во 12:08
Зачленет:
7 Август 2011
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
70

Следачи 1

Сподели

Nearen

Intern

Nearen последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Прегледува тема, 7 Април 2020 во 12:08