1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
nCounTr
Последна активност:
21 Август 2010
Зачленет:
5 Мај 2009
Мислења:
474
Допаѓања:
41
Поени од трофеи:
0

Ги следи 3

Следачи 2

Сподели

nCounTr

Intern

nCounTr последен пат беше виден (како):
21 Август 2010
  1. На профилот на nCounTr сеуште нема пораки.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Прекар:
  Encounter
  Професија:
  Дипломиран инженер по Еелектротехника и ИТ [ФЕИТ]
  Музика:
  Rock...n' Roll
  Програмски јазици:
  Pascal, C, C++, Java
  Најчесто користени апликации:
  Winamp, Firefox, uTorrent, GOM Player, Photoshop CS4, PowerDVD 10, Nero 8, Alcohol 120%, WhereIsIt, Notepad++, Miranda IM, ...
  Омилен спорт:
  Трчање со украдени патики :)
  Интереси:
  Женски, Енергетика, Електроника, ИТ, Андроид, Програмирање, Автоматика, Машинство итн...

  Потпис

  Fujitsu-SIEMENS ESPRIMO Mobile v5505 | Intel Centrino Duo T5450 @ 1,66GHz 2M L2 400FSB Santa Rosa | Apacer SO-DIMM 4GB DDR2-667MHz | Fujitsu 120GB SATA-150 5400rpm | Intel x3100 128+256M Memory | Intel PRO/Wireless 3945abg | Realtek RTL8168/8111 Gigabit Ethernet | Toshiba Bluetooth v2.0 | Конечно Windows Se7en x64