1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Натеее
Последна активност:
13 ноември 2013
Зачленет:
13 ноември 2013
Мислења:
5
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
20
Пол:
Женско
Роденден:
18 Март 1988 (Возраст: 32)

Сподели

Натеее

Intern, Женско, 32

Натеее последен пат беше виден (како):
13 ноември 2013