1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
NatalijaNatka
Последна активност:
30 Мај 2016
Зачленет:
21 Февруари 2014
Мислења:
48
Допаѓања:
12
Поени од трофеи:
35

Ги следи 1

Пол:
Женско
Роденден:
27 Мај 1993 (Возраст: 27)

Сподели

NatalijaNatka

Intern, Женско, 27

NatalijaNatka последен пат беше виден (како):
30 Мај 2016