1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
nasuf
Последна активност:
7 Февруари 2019
Зачленет:
13 Јуни 2007
Мислења:
7
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
165
Роденден:
11 Март 1989 (Возраст: 30)

Сподели

nasuf

Intern, 30

nasuf последен пат беше виден (како):
7 Февруари 2019