1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Nasto
Последна активност:
27 Јуни 2020
Зачленет:
3 Септември 2016
Мислења:
5
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
11 Април 1993 (Возраст: 27)

Сподели

Nasto

Intern, Машко, 27

Nasto последен пат беше виден (како):
27 Јуни 2020