1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
nAPL_MKD
Последна активност:
9 ноември 2018
Зачленет:
11 Септември 2013
Мислења:
12
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
8 ноември 1990 (Возраст: 29)

Сподели

nAPL_MKD

Intern, Машко, 29

nAPL_MKD последен пат беше виден (како):
9 ноември 2018