1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои NanoCell ги следи

 1. Dinamit

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  374
  Допаѓања:
  407
  Поени од трофеи:
  280
 2. psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,950
  Допаѓања:
  27,636
  Поени од трофеи:
  2,342