1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by najdoski

 1. najdoski
 2. najdoski
 3. najdoski
 4. najdoski
 5. najdoski
 6. najdoski
 7. najdoski
  Испрати

  Del za CM haf 932 Case

  Ova se cetirite USB portovi koi se prilicno osteteni. [IMG] [IMG]
  Мислење од: najdoski, 22 Јули 2010 Во форумот: Oстанато
 8. najdoski
 9. najdoski
 10. najdoski
 11. najdoski